FC.MAASGOUW D2G kampioen.

13-12-2015

FC.MAASGOUW D2G zat voor de strijd om het kampioenschap in de wachtkamer. De blauw/witten zijn klaar met de najaarsreeks en waren afhankelijk van de uitslag VV.BIESLO D1 - VV.HEBES D2. Bij een gelijkspel of verlies van de Beeselse formatie zou FC.MAASGOUW D2G kampioen worden. Net voor het vertrek naar Kessel voor de 3e bekerronde kwam het verlossende bericht, VV.HEBES had VV.BIESLO met 1-2 verslagen.Dit betekende het KAMPIOENSCHAP. Al feestend trokken de blauw/witten naar Kessel om daar ook nog eens met 2-4 te winnen van VV.KESSEL D2 en door te gaan naar de volgende ronde van de KNVB-beker. Van harte gefeliciteerd met deze puike prestatie.

FC.MAASGOUW C2 zat ook nog in de wachtkamer voor een eventueel kampioenschap, men was afhankelijk van de uitslag tussen VV.REUVER C2 - VERITAS C1. Bij een gelijkspel of verlies van de de Reuverse formatie zou FC.MAASGOUW C2 kampioen worden. Helaas kon VERITAS C1 niet stunten en werd FC.MAASGOUW C2 met 1 punt verschil net niet kampioen. Maar de 2e plek is een prima prestatie.

Komende weekend staat er nog 1 competitiewedstrijd op het programma. FC.MAASGOUW C3 gaat op bezoek bij EVV C3/CO. Bij winst kan onze C3 ook kampioen worden, de wedstrijd begint om 12.00u in Echt.

FC.MAASGOUW B1 speelt aanstaande dinsdagavond(15 december/om 19.30u) de laatste competitiewedstrijd thuis tegen SV.HEYTHUYSEN, bij winst eindigd men als 2e in de competitie, met 1 puntje achterstand op kampioen VV.HEBES B1.

Klik hieronder op de snelkoppeing om de (eind)standen van onze jeugdteams te bekijken:

/upload/stand%20jeugdteams%20per%2012%20december.pdf

 

Terug naar overzicht

Deel dit bericht: