En nou is het afgelopen!!......voor de ouders van onze jeugdleden
14-09-2015In december 2013 is in de Oranjerie in Roermond de voorstelling ‘Wel winnen, hè!’ geweest. Deze voorstelling was voor vrijwilligers bij sportclubs. Daar komt nu een vervolg op, want op 26 oktober 2015 vindt in Roermond de nieuwe voorstelling ‘En nou is het afgelopen!’ plaats. Deze voorstelling is voor ouders van jeugdleden van sportclubs.
Vind jij het ook belangrijk dat de ouders het verhaal meekrijgen? Zet dan een actie op om met alle ouders van jouw club / team / groep naar het theater te komen. Een heerlijk avondje uit! En de kaartjes zijn gratis.
We mogen jullie een cadeautje aanbieden. Een heerlijk avondje uit in het theater! We gaan maandag 26 oktober 2015 met alle ouders van onze jeugdleden naar ‘En nou is het afgelopen!’. Een humoristische voorstelling over hoe je kunt zorgen dat het goed gaat met je kind in de sport. Dit moet je gezien hebben. En de kaartjes zijn gratis, mits je van te voren reserveert via www.ennouishetafgelopen.nl. Doe dat dus nu, voordat het vol zit!
In de theatervoorstelling volgen we een gezin op een zaterdag dat alle drie de kinderen een wedstrijd hebben. Van het ontbijt ’s ochtends vroeg tot het naar bed gaan ’s avonds laat.
We zien de hectiek in het gezin en hoe ze omgaan met de prestatiedrang. Hilarisch en soms ontroerend!
‘En nou is het afgelopen!’ is van de makers van ‘Wel winnen, hè!’, de voorstelling voor vrijwilligers bij sportclubs. Al 100.000 mensen hebben die voorstelling gezien! In 2013 was die voorstelling in Roermond. De bezoekers waren er zeer enthousiast over.
De theatervoorstelling voor ouders is dus op maandag 26 oktober 2015, in de Oranjerie aan Kloosterwandplein 12-16 in Roermond.
De inloop is vanaf 19.00 uur, de voorstelling zelf van 19.30 tot 21.00 uur (zonder pauze).
De theatervoorstelling wordt ons aangeboden door de gemeente Roermond. De toegang is daarom gratis (normale prijs €20) mits je vooraf een kaartje reserveert via www.ennouishetafgelopen.nl.
Let op: vol is vol. En reserveer alleen een kaartje als je ook écht komt, anders kunnen andere ouders er wellicht niet in die de voorstelling graag hadden willen zien.
Bezoekers geven de voorstelling een 8. ‘Heel grappig!’. ‘Zo herkenbaar!’.
NOC*NSF en 42 sportbonden hebben de voorstelling omarmd.
Tot 26 oktober in het theater! En uh…. neem de andere ouders ook mee, dan maken we er een gezellige avond van met z’n allen.