Compensatie contributie jeugdtrainers/leiders

29-07-2022

Beste leden, vrijwilligers,

Als FC Maasgouw kunnen wij niet vaak genoeg benadrukken hoe belangrijk vrijwilligers zijn voor onze vereniging. Wekelijks houden tientallen behulpzame ouders, leden en betrokkenen bij FC Maasgouw de club draaiende, voor en achter de schermen, waarvoor nogmaals onze dank. 

In de afgelopen bestuursvergadering heeft het bestuur van FC Maasgouw de contributiebedragen voor jeugdtrainers en vaste jeugdleiders onder de loep genomen en het volgende besluit is uit die vergadering naar voren gekomen:
-    Spelende leden hoeven geen contributie te betalen als ze jeugdtrainer zijn.
-    Bij niet-spelende leden die jeugdtrainer zijn, wordt de contributie van hun kind waaraan ze training geven gehalveerd.

Via deze weg willen we de inzet van jeugdtrainers en jeugdleiders nogmaals belonen en daarnaast hoopt FC Maasgouw in de toekomst weer meer trainers en leiders enthousiast te maken om onze club te versterken op vrijwilligersvlak.
 
Bovenstaande regelingen gaan per seizoen 2022/2023 in. 

Met sportieve groet,
Bestuur FC Maasgouw
Terug naar overzicht

Deel dit bericht: