Agenda

  • 08 November : Bestuursvergadering
  • 24 November : Toepavond
Zondag 22 Oktober
VV HELDEN 1 - FC MAASGOUW 1
4 - 1
SVC2000 VR2 - FC MAASGOUW VR1
5 - 0
 
Zaterdag 21 Oktober
OVCS JO17-2 - FC MAASGOUW JO17-2
0 - 5
EVV JO15-2 - FC MAASGOUW JO15-1
1 - 3
FC MAASGOUW JO11-1 - MBC"13 JO11-2
7 - 0
VERITAS JO11-1G - FC MAASGOUW JO11-3M
9 - 1
 
Woensdag 18 Oktober
SV PANNINGEN JO11-1 - FC MAASGOUW JO11-1
3 - 6


Maandag 23 Oktober
FC MAASGOUW JO15-1 - MEREFELDIA JO15-2
19:00u.
 
Dinsdag 24 Oktober
FC MAASGOUW 2 - VERITAS 4
19:30u.
SC.SUSTEREN JO19-1 - FC MAASGOUW JO19-1
19:30u.
SHH JO8-2G - FC MAASGOUW JO8-1
18:30u.
 
Zaterdag 28 Oktober
FC MAASGOUW VE1 - SV EGCHEL VE
17:00u.
SC SUSTEREN VE1 - FC MAASGOUW VE2
17:00u.
FC MAASGOUW JO19-2 - VV SWALMEN JO19-2G
15:00u.
FC MAASGOUW JO17-1 - POLARIS JO17-1
13:00u.
UBC JO17-1 - FC MAASGOUW JO17-2
14:30u.
FCV VENLO MO17-1 - FC MAASGOUW MO17-1
15:00u.
SC LEEUWEN JO15-2 - FC MAASGOUW JO15-1
13:00u.
FC MAASGOUW JO15-2G - ORANJE BLAUW JO15-2
11:30u.
VERITAS JO13-1 - FC MAASGOUW JO13-1
11:00u.
FC MAASGOUW JO11-1 - VV HAELEN JO11-2
10:00u.
MMC WEERT - FC MAASGOUW JO11-2
09:00u.
EINDSE BOYS JO11-2M - FC MAASGOUW JO11-3M
01:00u.
BREVENDIA JO9-2 - FC MAASGOUW JO9-1
09:00u.
FC MAASGOUW JO8-1 - MEREFELDIA JO8-2G
10:00u.
 
Zondag 29 Oktober
FC MAASGOUW 1 - RKAVC 1
14:30u.
FC MAASGOUW 2 - MEREFELDIA 4
12:00u.
FC MAASGOUW 3 - SV HEYTHUYSEN 3
11:30u.
FC MAASGOUW VR1 - VV BAARLO VR2
10:30u.


LOGIN op MIJN FC MAASGOUW (aanmelden)
( ? )
Volg ons op Facebook
Volg ons op Twitter
Volg ons op Youtube

AANKOMENDE WEDSTRIJD

Zondag 29 oktober - 14:30u
-

Sportpark Ter Koel te Thorn

Programma

Programma van volgende week

Senioren

DatumWedstrijdAanvang
Za 04 NovemberRKSVN VE - FC MAASGOUW VE117:00 uur
Za 04 NovemberHBC"04 VE - FC MAASGOUW VE217:00 uur
Zo 05 NovemberGKC 1 - FC MAASGOUW 114:30 uur
Zo 05 NovemberGKC 2 - FC MAASGOUW 212:00 uur
Zo 05 NovemberVV HEBES 3 - FC MAASGOUW 310:30 uur
Zo 05 NovemberVV HEBES VR1 - FC MAASGOUW VR110:00 uur


Jeugd

DatumWedstrijdAanvang
Di 31 OktoberFC MAASGOUW JO19-1 - SVH"39 JO19-119:30 uur
Wo 01 NovemberFC MAASGOUW JO17-1 - SC SUSTEREN JO17-119:30 uur
Za 04 NovemberSV HEYTHUYSEN JO19-1 - FC MAASGOUW JO19-115:00 uur
Za 04 NovemberBREVENDIA JO19-2 - FC MAASGOUW JO19-213:00 uur
Za 04 NovemberSV LAAR 17-1 - FC MAASGOUW JO17-112:45 uur
Za 04 NovemberFC MAASGOUW JO17-2 - VESTA JO17-313:00 uur
Za 04 NovemberSC SUSTEREN JO15-3 - FC MAASGOUW JO15-2G12:00 uur
Za 04 NovemberFC MAASGOUW JO13-1 - MBC"13 JO13-211:00 uur
Za 04 NovemberVV HEBES JO11-1 - FC MAASGOUW JO11-109:30 uur
Za 04 NovemberFC MAASGOUW JO11-2 - SV LEVEROY JO11-109:30 uur
Za 04 NovemberVV HAELEN JO11-4M - FC MAASGOUW JO11-3M09:30 uur
Za 04 NovemberFC MAASGOUW JO9-1 - FC ODA JO9-209:30 uur
Za 04 NovemberFC MAASGOUW JO8-1 - MMC WEERT JO8-209:30 uur