Tussenstanden per 12-10-2014

» Download de tussenstand

Agenda

  • 07 November : Toepavond
Zondag 26 Oktober
FC MAASGOUW 2 - SV.LAAR 4
0 - 5
FC MAASGOUW 3 - MEREFELDIA 5
3 - 4
 
Zaterdag 25 Oktober
FC MAASGOUW VE1 - VV.BIESLO VE
7 - 0
FC MAASGOUW B1 - VV SWALMEN B1
2 - 4
FC MAASGOUW C1 - PSV"35 C1
2 - 5
FC MAASGOUW MB1/CO - FC.MAASGOUW MC1
1-0
FC MAASGOUW MC1 - C MAASOUW MB1/CO
1 - 0
EMS D1 - FC MAASGOUW D1
3 - 8
FC MAASGOUW F2G - VV SWALMEN F2
0 - 1


Zaterdag 01 November
FC HINGEN VE - FC MAASGOUW VE1
17:00u.
FC MAASGOUW VE2 - SC SUSTEREN VE1
17:00u.
VV KESSEL A1 - FC.MAASGOUW A1
15:00u.
FC MAASGOUW B1 - VV HEBES B1
13:00u.
SV LAAR B4 - FC MAASGOUW B2
15:00u.
FC MAASGOUW C1 - VV HEBES C1
12:30u.
VV HELDEN MB1 - FC MAASGOUW MB1
13:00u.
FC MAASGOUW O-14 - UDI"19 O-14
11:00u.
SV BUDEL MC1 - FC MAASGOUW MC1
12:45u.
FC MAASGOUW D1 - BREVENDIA D1/CO
10:30u.
FC.MAASGOUW D2G - VV.HEBES D2G
12:15u.
SVC2000 D3 - FC MAASGOUW D3G
11:30u.
DESM E2 - FC MAASGOUW E1
09:15u.
SHH E8 - FC MAASGOUW E2G
09:45u.
FC MAASGOUW F2G - VV HAELEN F4
09:30u.
FC MAASGOUW MP1+2 - LINNE MP1+2
09:00u.
 
Zondag 02 November
SLEKKER BOYS 1 - FC MAASGOUW 1
14:30u.
RKESV 2 - FC MAASGOUW 2
10:30u.
SV NUNHEM 1 - FC MAASGOUW 3
11:00u.
SLEKKER BOYS VR1 - FC MAASGOUW VR1
10:00u.
 
Zaterdag 08 November
FC.RIA VE - FC MAASGOUW VE1
16:30u.
FC MAASGOUW VE2 - HBC"09 VE
17:00u.
FC.MAASGOUW A1 - VV HELDEN A1
14:00u.
ROOW-WIT'67 B1 - FC MAASGOUW B1
14:30u.
FC MAASGOUW B2 - DESM B2G
13:00u.
SC LEEUWEN C1 - FC MAASGOUW C1
13:00u.
FC MAASGOUW MB1 - MMC WEERT MB1
13:00u.
VENLOSCHE BOYS O-14 - FC MAASGOUW O-14
13:30u.
FC MAASGOUW MC1 - KONINGSLUST MC1
11:00u.
SV PANNINGEN D1 - FC MAASGOUW D1
12:00u.


LOGIN op MIJN FC MAASGOUW (aanmelden)
( ? )
Volg ons op Facebook
Volg ons op Twitter
Volg ons op Youtube

AANKOMENDE WEDSTRIJD

Zondag 02 november - 14:30u
-
Arbiter: dhr.G. de Rooy
Slekker Boys te Slek/Echt

BORDSPONSORS

  • Café De Tram
  • Speessen
  • Verkeerschool Ton Geelen
  • Helwegen & Peters
  • HB Montagetechniek
  • Autoservice Ittervoort
  • Sabon Projects
  • Wijngoed Thorn
  • Brood en Banketbakkerij Geudens
  • BDO
  • Bouwbedrijf Paul Corstjens
  • Bert Zeegers
  • Lima
  • Kwaliteitsslagerij Frenken
  • Installatiebedrijf Rob Gielen
  • Lancyr
  • Transportbedrijf Theo de Zwart
  • Verdonkschot Service
  • Spar
  • Van Heugten Parket

VERJAARDAGEN

Jarigen

  Morgen jarig:
     Bart Drenth
     Menno Laveaux
     Wiek Corstjens

  04 November:
     Max Valkenborg

  06 November:
     Kevin Keijerts
     Patrick Cremers

  07 November:
     Wesley Willems

  08 November:
     Ruud Somers

  10 November:
     Jan Straetemans
     Peter Tolle

  14 November:
     Daimy Van Bergen