Tussenstanden per 15-05-2016

» Download de tussenstand

Agenda

  • 04 September : Seizoensopening 2016-2017
  • 21 September : Oud-papier ophalen
Zaterdag 27 Augustus
FC MAASGOUW 1 - MMC WEERT 1
2 - 6
FC MAASGOUW VE2 - SC LEEUWEN VE
2 - 1
 
Dinsdag 23 Augustus
FC MAASGOUW 1 - BREVENDIA 1
0 - 6


Zondag 28 Augustus
MBC"13 2 - FC MAASGOUW 2
12:30u.
 
Maandag 29 Augustus
VESTA JO19-1 - FC MAASGOUW JO19-1
19:30u.
FC MAASGOUW JO17-1G - SC SUSTEREN JO17-1
18:30u.
SV LAAR JO15-1 - FC MAASGOUW JO15-1G
18:30u.
 
Woensdag 31 Augustus
FC MAASGOUW JO19-1 - VV.SWALMEN JO19-1
18:30u.
 
Zaterdag 03 September
RKSVN VE - FC MAASGOUW VE1
17:00u.
FC MAASGOUW VE2 - RIOS"31 VE
17:00u.
FC MAASGOUW JO19-2 - MEREFELDIA JO19-2
14:00u.
BSV LIMBURGIA JO19-1 - FC MAASGOUW JO19-1
15:00u.
SC JEKERDAL JO17-1 - FC MAASGOUW JO17-1G
13:30u.
FC MAASGOUW JO17-2 - SV ROGGEL JO17-2
14:00u.
EVV JO15-1 - FC MAASGOUW JO15-1G
15:00u.
MEREFELDIA JO15-3 - FC MAASGOUW JO15-2
15:00u.
SV ROGGEL JO15-2 - FC MAASGOUW JO15-3
14:30u.
FC MAASGOUW JO13-1 - MEREFELDIA JO13-2
11:00u.
MEREFELDIA JO13-4 - FC MAASGOUW JO13-2G
12:15u.
MEREFELDIA JO11-2 - FC MAASGOUW JO11-1
11:00u.
MEREFELDIA JO11-4 - FC MAASGOUW JO11-2G
11:00u.
FC MAASGOUW JO2G - MEREFELDIA JO9-2G
10:00u.
FC MAASGOUW JO9-3G - MEREFELDIA JO9-6
09:00u.
 
Zondag 04 September
FC MAASGOUW 1 - EINDSE BOYS 1
14:30u.
FC MAASGOUW 2 - RIOS"31 2
12:00u.


LOGIN op MIJN FC MAASGOUW (aanmelden)
( ? )
Volg ons op Facebook
Volg ons op Twitter
Volg ons op Youtube

AANKOMENDE WEDSTRIJD

Zondag 04 september - 14:30u
-

Sportpark Ter Koel te Thorn

BORD/SHIRT SPONSORS

  • Autoservice Ittervoort
  • BEX
  • Transportbedrijf Theo de Zwart
  • Bert Zeegers
  • Lima
  • Pizza Grillroom L'amour
  • Helwegen Peters groep
  • Grand-café 't Stift
  • Ittervoort Betoncentrale
  • Joey Parren Reclame
  • Cafe restaurant Aod Thoear
  • HB Montagetechniek
  • Drukkerij Tonnaer Kelpen
  • Verdonkschot Service
  • Lancyr
  • Brood en Banketbakkerij Geudens
  • Van Heugten Parket
  • BDO
  • Bouwbedrijf Paul Corstjens
  • Installatiebedrijf Rob Gielen
  • Café De Tram
  • Joost Snijders, de echte bakker
  • Verkeerschool Ton Geelen
  • Hans Betting
  • Administratiekantoor H. Nelissen VOF
  • kapsalon Angelique
  • BKK Bodemadvies
  • Installatiebedrijf P. Wolter & zn
  • Stan Corstjens
  • Kwaliteitsslagerij Frenken
  • Bloembinderij Fenice
  • Tedab
  • Wijngoed Thorn
  • Sabon Projects
  • De Pannekoekenbakker Thorn
  • Spar
  • Valkenpower
  • Speessen
  • Schreurs Wessem B.V.
Bekijk de actuele stand

FOTO'S UIT DE OUDE DOOS


reageer op de foto's!

VERJAARDAGEN

Jarigen

  30 Augustus:
     Han van Vugt

  31 Augustus:
     Dani van der Leeuwen
     Hein Huysmans
     Johan Corsten
     Niels Bots
     Tom Deneer

  03 September:
     Mathijs Deneer
     Timo Kurvers

  04 September:
     Tim Kamp

  05 September:
     Hans Wassenberg

  07 September:
     Pierre Wolter

  08 September:
     Jean Greefkens
     Toine Valkenborg

  09 September:
     Frank Wilms
     Frank Wilms
     Stan Derickx
     Tijl Janssen