Agenda

  • 17 Augustus : Oud papier ophalen
  • 21 September : Oud papier ophalen
LOGIN op MIJN FC MAASGOUW (aanmelden)
( ? )
Volg ons op Facebook
Volg ons op Twitter
Volg ons op Youtube

FOTO'S UIT DE OUDE DOOS


reageer op de foto's!

Wist je dat FC Maasgouw vertrouwenscontactpersonen heeft?

11-05-2021


In het begin van 2019 hebben twee vertrouwenscontactpersonen zich aan u als lid/ouder bij onze vereniging voorgesteld. Ook FC Maasgouw vindt het namelijk enorm belangrijk dat (jeugd)spelers van onze club zich veilig kunnen voelen binnen onze voetbalomgeving.

FC Maasgouw heeft daarom twee Vertrouwenscontactpersonen (VCP).
Nathalie Dehing en Diana Alves vullen deze rol in bij onze voetbalvereniging. De rol van de VCP ligt in de opvang en begeleiding van onze leden. Kortgezegd, Nathalie en Diana zijn twee belangrijke personen bij FC Maasgouw en zij zorgen ervoor dat jij als lid van onze club altijd bij iemand terecht kan, mocht je daar behoefte aan hebben. 

Diana:


Nathalie:Heb je behoefte aan een luisterend oor over iets wat er speelt binnen de vereniging en waar jij je niet fijn bij voelt? Download dan hieronder het contactformulier waarmee je in aanraking kunt komen met onze vertrouwens contactpersonen. 

- Contactformulier VCP

Terug naar nieuwsoverzicht