Tussenstanden per 04-10-2020

» Download de tussenstand

Agenda

  • 12 Juli : Einde Amateurvoetbal loterij
  • 13 Juli : Trekking Amateurvoetbal loterij
Maandag 14 Juni
VERITAS JO15-1 - FC.MAASGOUW JO15-1
1 - 2
 
Zaterdag 12 Juni
SHH JO17-3 - FC.MAASGOUW JO17-1
2 - 3
SC.IRENE MO15-1 - FC.MAASGOUW MO15-1
5 - 2
FC.MAASGOUW JO13-1 - SHH JO13-2
17 - 0
FC.MAASGOUW JO12-1 - PANNINGEN JO12
3 - 3
FC.MAASGOUW JO11-1 - MMC.WEERT JO11-2
4 - 6
FC.MAASGOUW JO10-1 - WALBURGIA JO10-1
3 - 4
FC.MAASGOUW JO7-1 - MBC.13 JO7-2
1 - 0
 
Donderdag 10 Juni
FC.MAASGOUW MO15-1 - FC.RIA MO15-1
2 - 5


Zaterdag 19 Juni
FC.MAASGOUW JO17-1 - FC.ROERDALEN JO17-1
13:00u.
FC.MAASGOUW JO15-1 - FC.ROERDALEN JO15-2
12:00u.
SITTARD MO15-1 - FC.MAASGOUW MO15-1
10:15u.
FC.MAASGOUW JO13-1 - SC.SUSTEREN JO13-1
11:00u.
SV.BUDEL JO12-2 - FC.MAASGOUW JO12-1
11:00u.
FC.MAASGOUW JO11-1 - MEREFELDIA JO11-2
09:30u.
SHH JO10-5 - FC.MAASGOUW JO10-1
10:00u.
AMSTENRADE JO9-2 - FC.MAASGOUW JO9-1
09:00u.
VV.LINNE JO7-1 - FC.MAASGOUW JO7-2
09:30u.


LOGIN op MIJN FC MAASGOUW (aanmelden)
( ? )
Volg ons op Facebook
Volg ons op Twitter
Volg ons op Youtube

FOTO'S UIT DE OUDE DOOS


reageer op de foto's!

UPDATE: 1-10-2020! De corona-maatregelen van 28 september, wat betekent dat voor onze vereniging?

28-09-2020


Maandagavond 28 september 2020 maakte de overheid nieuwe maatregelen bekend om verspreiding van het coronavirus tegen te gaan. Dat betekent voor FC Maasgouw dat er terug wordt gegaan naar de periode waarin de trainingen net hervat werden eerder dit jaar. De onderstaande maatregelen gaan vanaf dinsdag 29 september in om 18:00uur. 

De tekst die onderstreept is, is vanaf vandaag op onze website geplaatst geworden. Deze maatregelen zijn dus aanvullend op de eerdere maatregelen die niet onderstreept staan, maar al vanaf maandag 28 september bekend waren. 
In het bijzonder de volgende maatregelen:
- De kantine op Sportpark Ter Koel is de komende drie weken gesloten. De kleedruimtes zijn wel open en alleen toegankelijk voor spelers/speelsters, trainers/leiders en scheidsrechters.
- Toeschouwers en ouders zijn niet meer welkom op het sportpark. 

Maatregelen per 1-10-2020
- Ouders mogen niet meer naar sportwedstrijden komen kijken. Het doel is om de wedstrijden/trainingen zoveel mogelijk door te laten gaan, zonder grote groepen mensen bij elkaar te brengen. Om die reden zijn toeschouwers niet toegestaan. Dit geldt ook voor ouders.
- Op het publiek na zijn alle personen welkom die een rol hebben bij de organisatie van de wedstrijden/trainingen. Naast de spelers is dat de gebruikelijke bezetting van coaches, stafleden, officials, bestuursleden, vrijwilligers en/of chauffeurs.
- FC Maasgouw hanteert de '1 op 3 of 1 op 4 regeling'. Dat houdt in dat bij uitwedstrijden 1 ouder 3 of 4 jeugdleden tot en met 19 jaar mag vervoeren naar een uitwedstrijd. Deze ouder/verzorger mag dan blijven kijken naar de wedstrijd en deze jeugdleden weer terugvervoeren. Dit geldt ook voor bezoekende teams die Sportpark Ter Koel bezoeken.
- Bij thuiswedstrijden geldt deze regel NIET. Als kinderen sporten op de eigen accommodatie dan vallen de chauffeurs niet onder de teambegeleiding. Zij worden dan als toeschouwer gezien en mogen dus niet blijven kijken naar de training/wedstrijd. 
- Voor geblesseerde spelers geldt het volgende: Alle sporten geldt dat het aantal sporters en begeleiders per sportactiviteit niet groter is dan noodzakelijk voor de beoefening van de sportactiviteit (training/wedstrijd). Weeg altijd het belang, noodzaak en risico van ieders aanwezigheid goed tegen elkaar af.
- We vertrouwen erop dat iedereen deze regels respecteert, zodoende dat we zo snel mogelijk weer iedereen kunnen verwelkomen op ons sportpark.


Alsnog vragen? Bekijk dan de veelgestelde vragen op de website van de KNVB via de volgende link: FAQ KNVB en corona.

Algemeen  
- Heb je klachten? Blijf thuis en laat je testen;
- Als je positief getest bent en/of als je een huisgenoot of een nauw contact bent van een bewezen COVID-19-patiënt blijf dan ook thuis.
- Neem de gebruikelijke veiligheids- en hygiëneregels in acht;
- Op trainingsavonden/ speeldagen is er een Corona-aanspreekpersoon aanwezig. Deze persoon is te herkennen aan het veiligheidshesje;
- Er zijn looproutes uitgezet voor de aankomst en het verlaten van het sportpark en de betreding van de kleedlokalen. Aan ieder het verzoek deze te volgen. De aanrijdroutes voor fietsers en auto's zijn hier te downloaden. 
- Ouders/verzorgers dienen hun kind(eren) af te zetten aan de poort van het sportpark en na de training dienen de kinderen ook aan de poort van het sportpark te worden opgewacht.
- Kom zoveel mogelijk in trainings- / wedstrijdkleding naar de trainingen en wedstrijden;
- Handen wassen/ desinfecteren voorafgaand aan een wedstrijd en/of training is verplicht.
- Op de deur van de kleedlokalen is het maximaal toegestaan aantal personen per kleedlokaal (6 personen) aangegeven, deze richtlijn geldt niet voor jeugdspelers tot 18 jaar;
- De kleedlokalen zijn niet toegankelijk voor ouders/ verzorgers.

Alleen samen kunnen we ervoor zorgen dat we op een veilige en verantwoorde manier kunnen blijven sporten!
Daarom moeten we ons allemaal strikt aan de regels houden, er wordt namelijk gehandhaafd. Doen we dit niet, dan kan sluiting van het sportpark en een fikse boete het gevolg zijn voor onze vereniging.

Met sportieve groet,
Bestuur FC Maasgouw

Terug naar nieuwsoverzicht