Agenda

Momenteel is de agenda leeg
Zondag 26 September
FC.MAASGOUW 1 - EMS 1
5 - 2
FC.MAASGOUW 3 - ORANJE BLAUW.15 3
5 - 1
FC.MAASGOUW 2 - KSV.HORN 2
3 - 3
FC.MAASGOUW 4 - KSV.HORN 3
2 - 3
 
Zaterdag 25 September
FC MAASGOUW VE - MEREFELDIA VE
5 - 0
VV.ALFA SPORT JO19-1 - FC.MAASGOUW JO19-1
4 - 0
VV.BIESLO JO17-1 - FC.MAASGOUW JO17-1
1 - 0
DE STER JO15-1 - FC.MAASGOUW JO15-1
1 - 5
FCV-VENLO MO15-1 - FC.MAASGOUW MO15-1
5 - 1
ONDO JO14-1 - FC.MAASGOUW JO14-1
5 - 1
FC.MAASGOUW JO11-1 - SV,HEYTHUYSEN JO11-2
1 - 4
FC.MAASGOUW MO10--1 - FC,ROERDALEN JO3M
4 - 9
FC.MAASGOUW JO9-1M - DFO"20 JO9-2M
0 - 0
FC.MAASGOUW JO8-1 - FC.RIA JO8-1
3 - 7
FC MAASGOUW JO7 - NEERKANDIA JO7
0 - 0
 
Woensdag 22 September
VERITAS JO13-1 - FC.MAASGOUW JO13-1
1 - 2
RKSVN MO10-1 - FC.MAASGOUW MO10--1
8 - 9
 
Dinsdag 21 September
FC.MAASGOUW MO15-1 - VV.HEBES MO15-1
4 - 2


Woensdag 29 September
FC.MAASGOUW JO17-1 - SJO PEC.20 JO17-2
19:30u.
 
Zaterdag 02 Oktober
KSV.HORN VE - FC MAASGOUW VE
17:00u.
FC.MAASGOUW JO19-1 - VV.HELDEN JO19-2
14:30u.
FC.MAASGOUW JO14-1 - SC.LEEUWEN JO14-1
11:00u.
EINDSE BOYS JO13-1 - FC.MAASGOUW JO13-1
09:00u.
SV.LEVEROY JO11-1 - FC.MAASGOUW JO11-1
09:00u.
VV.BORN JO8-1 - FC.MAASGOUW JO8-1
09:00u.
RKSV HAELEN JO7 - FC MAASGOUW JO7
09:30u.
 
Zondag 03 Oktober
KSV.HORN 1 - FC.MAASGOUW 1
14:30u.
VV.HEBES 3 - FC.MAASGOUW 3
11:30u.
VV.HEBES 2 - FC.MAASGOUW 2
12:30u.
VV.HEBES 4 - FC.MAASGOUW 4
10:30u.
RKSVO VR1 - FC.MAASGOUW VR1
10:00u.


LOGIN op MIJN FC MAASGOUW (aanmelden)
( ? )
Volg ons op Facebook
Volg ons op Twitter
Volg ons op Youtube

AANKOMENDE WEDSTRIJD

Zondag 03 oktober - 14:30u
-

Casquettenakker te Horn

FOTO'S UIT DE OUDE DOOS


reageer op de foto's!

Competitie-indeling FC Maasgouw 1 bekend

13-07-2021


Vorige week heeft de KNVB de competitie-indeling voor het komende seizoen bekend gemaakt. 
FC Maasgouw is ingedeeld in de 4e klasse D en treft veel tegenstanders die het vorig jaar ook al in de competitie had, maar door de coronapandemie die wedstrijden niet kon spelen. 
Het wedstrijdschema wordt op zaterdag 28 augustus bekend gemaakt. 

4e klasse D
Bieslo 1 (Beesel)
DES Swalmen 1
DESM 1 (Moesdijk, Weert)
DFO'20 1 (Kelpen-Oler, Grathem, Hunsel, Ell)
EMS 1 (Roermond)
FC Cranendonck 1 (Soerendonk)
FC Maasgouw 1
FC Oda 1 (Boshoven, Weert)
FC Roerdalen 1 (Melick, Sint Odiliënberg)
KSV Horn 1
Maarheeze 1
SV Heythuysen 1
SV Roggel 1
SV Laar 1 (Weert)
 

Terug naar nieuwsoverzicht