Agenda

  • 08 November : Bestuursvergadering
  • 24 November : Toepavond
Zondag 22 Oktober
VV HELDEN 1 - FC MAASGOUW 1
4 - 1
SVC2000 VR2 - FC MAASGOUW VR1
5 - 0
 
Zaterdag 21 Oktober
OVCS JO17-2 - FC MAASGOUW JO17-2
0 - 5
EVV JO15-2 - FC MAASGOUW JO15-1
1 - 3
FC MAASGOUW JO11-1 - MBC"13 JO11-2
7 - 0
VERITAS JO11-1G - FC MAASGOUW JO11-3M
9 - 1
 
Woensdag 18 Oktober
SV PANNINGEN JO11-1 - FC MAASGOUW JO11-1
3 - 6


Maandag 23 Oktober
FC MAASGOUW JO15-1 - MEREFELDIA JO15-2
19:00u.
 
Dinsdag 24 Oktober
FC MAASGOUW 2 - VERITAS 4
19:30u.
SC.SUSTEREN JO19-1 - FC MAASGOUW JO19-1
19:30u.
SHH JO8-2G - FC MAASGOUW JO8-1
18:30u.
 
Zaterdag 28 Oktober
FC MAASGOUW VE1 - SV EGCHEL VE
17:00u.
SC SUSTEREN VE1 - FC MAASGOUW VE2
17:00u.
FC MAASGOUW JO19-2 - VV SWALMEN JO19-2G
15:00u.
FC MAASGOUW JO17-1 - POLARIS JO17-1
13:00u.
UBC JO17-1 - FC MAASGOUW JO17-2
14:30u.
FCV VENLO MO17-1 - FC MAASGOUW MO17-1
15:00u.
SC LEEUWEN JO15-2 - FC MAASGOUW JO15-1
13:00u.
FC MAASGOUW JO15-2G - ORANJE BLAUW JO15-2
11:30u.
VERITAS JO13-1 - FC MAASGOUW JO13-1
11:00u.
FC MAASGOUW JO11-1 - VV HAELEN JO11-2
10:00u.
MMC WEERT - FC MAASGOUW JO11-2
09:00u.
EINDSE BOYS JO11-2M - FC MAASGOUW JO11-3M
01:00u.
BREVENDIA JO9-2 - FC MAASGOUW JO9-1
09:00u.
FC MAASGOUW JO8-1 - MEREFELDIA JO8-2G
10:00u.
 
Zondag 29 Oktober
FC MAASGOUW 1 - RKAVC 1
14:30u.
FC MAASGOUW 2 - MEREFELDIA 4
12:00u.
FC MAASGOUW 3 - SV HEYTHUYSEN 3
11:30u.
FC MAASGOUW VR1 - VV BAARLO VR2
10:30u.


LOGIN op MIJN FC MAASGOUW (aanmelden)
( ? )
Volg ons op Facebook
Volg ons op Twitter
Volg ons op Youtube

AANKOMENDE WEDSTRIJD

Zondag 29 oktober - 14:30u
-

Sportpark Ter Koel te Thorn

Scheidsrechters

De scheidsrechters van FC Maasgouw:

 

TEAMSCHEIDSRECHTERKNVB.nr.
1KNVB-scheidsrechter 
2George van Hinsberg 
3Gerard Beckers 
VR1Noel Fermont 
VE1Jack Dierx / Hans Bidlot 
VE2Erik Kurvers 
A1Herman Metten of KNVB-scheids 
B1Paul Kurvers 
B2Noel Fermont 
MB1Cor Custers 
C1

Pie Verheggen

 
O-14Piet Hartog 
MC1Frank Wilms 
D1Tim Kamp / Sven Vranken 
D2GPiet Hartog 
D3Gjeugdspeler 
E1jeugdspeler 
E2Gjeugdspeler 
E3Gjeugdspeler 
F1Fair play, geen scheids 
F2GFair play, geen scheids 
MP1+2Geen scheids 
   
   
ReservelijstRob SteffanieBTJW03X
 Thei Brouns 
 Gerrit VervoortBTJV315
 George van HinsbergBTJV20B
 Mat DeneerBTJT98K
 Martin BiesmansBSYJ82L
 Sjra CraemersBTSQ41C
 Ger van de BraakBTJV61E
   
BegeleidingJan Aspers 
 Ger Peeters 
 Jacq Stakenborg 
 Gerrit Vervoort 
 Rob Steffanie 
 Sjra Craemers