Tussenstanden per 01-06-2019

» Download de tussenstand

Agenda

Momenteel is de agenda leeg
Zaterdag 17 Augustus
FC MAASGOUW VE - VERITAS VE
4 - 1


Dinsdag 20 Augustus
FC.MAASGOUW 1 - EINDSE BOYS 1
19:45u.
 
Zondag 25 Augustus
FC.MAASGOUW 1 - SV.ROGGEL 1
12:00u.


LOGIN op MIJN FC MAASGOUW (aanmelden)
( ? )
Volg ons op Facebook
Volg ons op Twitter
Volg ons op Youtube

AANKOMENDE WEDSTRIJD

Dinsdag 20 augustus - 19:45u
-

Sportpark Ter Koel te Thorn

FOTO'S UIT DE OUDE DOOS


reageer op de foto's!

Seizoen 2018-2019 feestelijk afgesloten op Sportpark Ter Koel!

27-05-2019


Beste leden, vrijwilligers, sponsoren en FC.MAASGOUW-fans,

Afgelopen zondag 26 mei vond de afsluiting van het seizoen 2018-2019 plaats op ons sportpark. Met 5 thuiswedstrijden op het programma was het een drukbezochte dag. Kampioensteams FC.MAASGOUW 3 en VR1 wonnen dan ook hun wedstrijden met respectievelijk 6-3 en 8-0. Het 1e en het 2e verloren beide nipt met 1-2 van SSA RKDFC-Doenrade en SV.HEYTHUYSEN en het 4e ging met 2-5 onderuit tegen koploper SV.LAAR. De nederlagen mochten de feeststemming later daarna  echter niet drukken. 

Ook voor de jeugd was er vanalles te doen. Zo konden alle jeugdteams latje trappen en de allerkleinste van de JO7 mochten mee het veld lopen met de mannen van het 1e. Hieronder zijn de winnaars te zien van het latje trappen! Na de wedstrijd van het 1e startten DJ's Job en Raoul de muziekboxen en kon het feest beginnen. Nog tot in de late uurtjes werd door gefeest en van verschillende personen werd binnen onze vereniging op een passende manier helaas afscheid genomen.Iedereen die het afgelopen seizoen op welke manier dan ook zijn/haar bijdrage heeft geleverd aan onze vereniging bedankt! Ook de mensen die afgelopen zondag aanwezig waren willen we graag bedanken voor hun komst en we zien jullie hopelijk allemaal volgend seizoen weer terug bij FC.MAASGOUW! Bedankt voor het afgelopen jaar !

Met sportieve groet,
FC.MAASGOUWTerug naar nieuwsoverzicht